Calvin Klein Truth pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Truth pro muže

Některé vůně prostě nestárnou a stále se drží na vrcholu zájmu. Patří k nim i pánský parfém Calvin Klein Truth Men (2002) s podmanivou bazalkou, kapradinou a červeným cedrem, ideální k jarnímu a letnímu dennímu nošení. Podle řady názorů se jedná o nejvíce osvěžující a povzbuzující pánský vonný doplněk Calvin Klein. Vůni Truth Men pro jakoukoli příležitost ještě pozvedává neobvyklý flakon, jímž značka Calvin Klein opět potvrdila svou inovativnost a řemeslnou zručnost. Jednoduše – parfém Calvin Klein Truth Men může vyvolat závislost, která ale inspiruje okolí pouze příznivě.

Calvin Klein Truth Men: osvědčená, sexy pánská vonná řada

Aromaticko-fougerovou vonnou kompozici Calvin Klein Truth Men otevírá kardamom, bazalka a zelené lístky. Srdci vládne kapradina a pryskyřice, základu pačuli, červený cedr a další exotická dřeva. Uživatelé oceňují svěžest, nevtíravost a dlouhou trvanlivost kompozice Calvin Klein Truth Men. Pokud ji vyberete jako dárek pro partnera, syna, kolegu, kamaráda…, určitě zabodujete. Nebojte se překvapit muže, na němž vám záleží!

Pevná součást moderních fougere vůní

Parfém Calvin Klein Truth Men se úspěšně zařadil k dalším moderním fougere vůním, například David Beckham Instinct, Karl Lagerfeld For Him, JOOP! Homme či Versace Pour Homme. Trvalý úspěch fougere kategorie odstartoval parfém Fougère Royale z roku 1882. V současnosti je typická vonnými tóny levandule, dubového mechu, kumarinu, ale i citrusů, květin, zeleně, bylin a dřev. Jejich okouzlujícím mixem je parfém Calvin Klein Truth Men.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest