Calvin Klein Obsession

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Obsession

Vstupte do světa nejodvážnější vonné fantazie, v němž tančí vanilka se santalem, ambrou, kadidlem a orientálním kořením! Vaše svůdné večerní aktivity dokonale podtrhne řada Calvin Klein Obsession. V nápadném flakonku inspirovaném indiánskými modlitebními kameny získáte hřejivý, těžký, živočišný, jednoduše silný parfém, vycházející z prapůvodní podstaty tohoto slova. Samotný tvůrce Calvin Klein přislíbil, že s ním zakusíte pocity za hranicemi rozumu…

Calvin Klein Obsession: když se vůně stane Posedlostí

Základem dámské řady Obsession, celosvětově proslulé smyslností a šarmem, je ambrově-kořeněná parfémovaná voda z roku 1985 (Nejlepší dámská vůně roku 1986). Dílo parfémáře Jeana Guicharda má bohaté vonné složení. Jeho svěží vanilkový úvod za chvíli poskytne místo pikantně okořeněnému srdci, v němž se vyjímá santalové dřevo, koriandr, dubový mech, cedr, pomerančový květ, jasmín a růže. Rámec celé kompozici vytváří božská ambra se silnými kouřovými a pižmovými akordy. Už kapka vůně Calvin Klein Obsession dokáže vyvolat vzrušení jako žádná jiná.

Slavná vonná řada s orientální náladou, vzbuzující touhu po dobrodružství

V rámci řady sbírá vavříny také parfémovaná vody pro ženy Calvin Klein Obsession Night (2005). Orientálně-květinovému mixu nejen pro horké letní noci vládnou opulentní bílé květiny, hořký pomeranč, andělika, kašmír, vanilka, santal a tonka. Sebevědomá parfémovaná voda boduje rovněž flakonkem v tmavě modré barvě. Staňte se hvězdou dobrodružné noci, nezapomenutelnou femme fatale s vůněmi Calvin Klein Obsession!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest