Calvin Klein Obsession pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Obsession pro muže

„Muži se vždy řídili vášní – jak v práci, tak i v lásce, a mou snahou bylo stvořit takovou vůni, jež by odrážela tuto odhodlanost a oheň,“ přiblížil Calvin Klein. Jeho řada vůní a kosmetiky Calvin Klein Obsession (Posedlost) tedy v duchu těchto slov odráží muže-svůdce, který se nebojí ukázat svou vášnivou stránku. Opatřete si osvědčený vonný doplněk dobrodruha, svůdníka a rebela, jenž velmi rád otřásá běžnými zvyky, ale vždy se šarmem…!

Calvin Klein Obsession: vytvořeno na míru sebevědomému a silnému muži

Oblíbenou řadu zahájila roku 1986 silná, hřejivá, pikantní vůně skořice, myrhy, ambry a vanilky – toaletní voda Calvin Klein Obsession. Autorem EdT je parfémář Robert Slattery a designérem flakonu ve stylu ploché lahvičky na alkohol je Pierre Dinand. Na trh vstoupila rok po verzi Obsession pro ženy a v roce 1987 získala prestižní parfémovou cenu FiFi. Tato dvojice vůní patří k jedněm z nejoblíbenějších v 80. letech 20. století, s přesahem do 21. století. Účinek orientální toaletní vody Calvin Klein Obsession podpoří voda po holení či deodorant, který se navíc postará o spolehlivé provonění vašeho podpaží shodnou kompozicí.

Nezapomenutelný večer s vůní toaletní vody pro muže Obsession Night

V roce 2005 přibyla do řady vůně Calvin Klein Obsession Night, svůdná kompozice pro noční dobrodružný život. S prvním nádechem zaznamenáte aroma kardamomu, šťavnaté hrušky a příjemně nahořklého pelyňku. Úvodní tóny postupně nahradí vonná kompozice srdce, jíž vládne erotizující pižmo, semiš a pikantní muškátový oříšek. V základu se prolíná pačuli, vetiver a vábivé aroma čerstvě rozkrojeného vanilkového lusku. Smyslnost noci, ukrytá ve flakonku Obsession Night, snadno opřede svými sítěmi i vás… A rafinované aroma bude zaručeně lámat ženská srdce.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest