Calvin Klein CK Everyone

Získejte sprchový gel Calvin Klein Defy (100 ml) jako DÁREK k nákupu značky nad 990 Kč.

Akce platí od 9. 4. 2024 do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein CK Everyone

Toaletní a parfémovaná voda Calvin Klein CK Everyone (2020 a 2022) jsou následovnice legendární unisex vůně CK One z roku 1994. Obě mají veganské složení plné přísad přírodního původu. Americká módní ikona Calvin Klein kdysi sloučila přísně oddělené světy parfémů pro ženy a muže. Nyní se vydává ještě dál – cestou udržitelnosti a společenské odpovědnosti.

Calvin Klein CK Everyone: univerzální, eko trendová vonná řada

Parfémy Calvin Klein CK Everyone osloví svobodomyslné osobnosti, kterým není lhostejná budoucnost planety. Jsou genderově neutrální, tedy pro všechny, bez rozdílu pohlaví či věku. Autorem čisté kompozice CK Everyone (EdT i EdP) je mistr svého řemesla, parfémář Alberto Morillas. Pojďte s CK Everyone zase přepisovat parfémovou historii!

Kdy použít toaletní, a kdy parfémovanou vodu CK Everyone?

Určitě má smysl pořídit si obě formy vonných doplňků. Toaletní voda je označení pro roztok parfémovaného oleje na bázi alkoholu, přičemž podíl parfémovaného oleje dosahuje 4–8 % ve zhruba 80% alkoholu. Koncentrace aromatických složek je nižší než u parfémované vody (8–15 %). Obě vonné kompozice CK Everyone obsahují pomerančové, čajové a dřevité akordy, avšak toaletní voda je svěžejší. Proto si ji vyberte k dennímu nošení nebo tam, kde nechcete použít těžký parfém s rizikem obtěžování okolí. Parfémovanou vodou CK Everyone se můžete blýsknout i ve vybrané večerní společnosti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest