Maybelline

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Maybelline

Užijte si jedinečnou atmosféru a pulsující energii New Yorku díky oblíbené kosmetice Maybelline! Od malé rodinné firmy založené začátkem minulého století vyrostla v jednu z nejpopulárnějších kosmetických značek a dnes si ji můžete pořídit ve více než 100 státech světa. Kosmetika Maybelline přináší žhavé trendy ze světových přehlídkových mol, ale i inspiraci z newyorských ulic. Podporuje ženskou individualitu a rozvíjí kreativitu díky nekonečnému množství odstínů nejrůznější dekorativní kosmetiky. S Maybelline můžete vypadat každý den jinak, ale vždy krásně a upraveně.

Možná se tak narodila, možná je to Maybelline

Na začátku této kosmetické legendy stálo sourozenecké duo Williamsových. Mabel Williams pro zvýraznění řas a obočí používala směs popelu, uhelného prachu a vazelíny a její tehdy 19letý bratr Thomas v tomto vynálezu objevil obrovský potenciál. Netrvalo dlouho a vytvořil první moderní řasenku, kterou nejprve začal prodávat na dobírku a poté nabízet v místních obchodech s domácími potřebami. Věhlas řasenek Maybelline se rychle rozšířil a po vlastní řasence zatoužily spousty amerických žen. A značka Maybelline začala postupně rozšiřovat svou nabídku.

Revoluční kosmetika Maybelline

Kosmetickou revoluci v roce 1971 vyvolala inovativní řasenka Great Lash se složením na bázi vody a ikonickým růžovo-zeleným obalem. Takřka přes noc se stala jedním z nejprodávanějších kosmetických produktů světa a získala si obrovskou oblibu mezi celebritami i jejich maskéry. Řasenka Maybelline Great Lash se ostatně prodává dodnes, ačkoliv v dnešní oblibě ji už překonaly řasenky Colossal Volum Express nebo Lash Sensational. Z dalších populárních produktů nelze nezmínit dekorativní kosmetiku na tvář Dream, v níž najdete bázi pod make-up, make-up, tvářenku, bronzer, korektor a BB krém. Kosmetika Maybelline se odjakživa pyšní revolučními texturami, inovativním složením, dostupnou cenou i stylovými odstíny. Od roku 2009 patří k oficiálním partnerům newyorského Fashion Week a ve spolupráci s módními návrháři udává Maybelline barevné trendy pro následující sezóny. Získejte díky kosmetice Maybelline make-up jako světové top modelky!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest