Maybelline Instant Anti-Age

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Maybelline Instant Anti-Age

Chcete se jako mávnutím kouzelného proutku zbavit tmavých kruhů pod očima, zamaskovat napuchlé oči, skrýt jemné linky…? Právě tyto problémy s elegancí řeší tekuté líčidlo Maybelline Instant Anti-Age – nezbytnost do každé kabelky!

Maybelline Instant Anti-Age: jeden z TOP korektorů

Dopřejte si jeden z TOP korektorů – Maybelline Instant Anti-Age Eraser. Aplikuje se jednoduše měkkou houbičkou pod oči. Ihned zakryje nedokonalosti, neulpívá ve vráskách a má dlouhou trvanlivost. Souběžně dokáže pokožku hydratovat až po dobu 12 hodin, takže působí přirozeně. Veganské líčidlo Maybelline Instant Anti-Age Eraser je k dispozici v řadě odstínů, z nichž si vybere každá zájemkyně.

Pro zakrytí tmavých kruhů pod očima, linek a dalších chybiček

Kosmetická značka Maybelline má své kořeny v Americe na počátku 20. století. Stojí za ní sourozenecké duo Williamsových, které vyvinulo první moderní řasenku. Zájem žen na sebe nenechal dlouho čekat, značka rostla a dnes je dostupná ve více než 100 zemích světa. S populární dekorativní kosmetikou Maybelline, odrážející energii New Yorku, můžete mít každý den jinou, ale vždy skvělou vizáž. Pro zakrytí tmavých kruhů pod očima, minimalizaci jemných linek a dokonalé zalíčení chybiček pleti si s plnou důvěrou vyberte korektor Maybelline Instant Anti-Age Eraser. Přípravek je obohacený výživnými výtažky z goji, neobsahuje minerální oleje, parabeny ani mastek a nevytváří komedony.

Doprava:
Platba:
Certifikace: