Maybelline Classic

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Maybelline Classic

Překvapte vaše okolí mimořádnou délkou a objemem řas. Předvádějte své „vějíře“ den co den hrdě ze všech stran a radujte se z komplimentů. Řasenka Maybelline Classic od ikonické americké značky je sázkou na jistotu!

Maybelline Classic: řada klasických objemových, voděodolných i vyživujících řasenek

Oblíbená řada Maybelline Classic zahrnuje klasické řasenky různých typů v elegantním tmavě modrém, světle modrém nebo černém provedení. Každá z nich vám vytvoří několikanásobně objemnější řasy, a to bez hrudek či slepování. Bonusem jsou skvělé ceny řasenek Maybelline Classic.

Líčení řas jako záležitost nové doby? Kdepak… Navazuje se na tradici starověkého Egypta

Zvýrazňování řas, a to žen i mužů, frčelo už ve starověkém Egyptě. Zhruba 4000 let před naším letopočtem používali Egypťané popel, kajal či přírodní masti k černění řas a také ochraně očí před slunečním zářením. Líčení řas tam však mělo i náboženský podklad, zatímco dnes se jedná o čistě stylovou záležitost. Novodobé řasenky se zrodily na počátku 20. století, v souvislosti s rozvojem černobílé fotografie a následně i filmu.

Současná řasenka Maybelline Classic vám poskytne vše, co od tohoto líčidla žádáte. Zatímco herečka Audrey Hepburn údajně jednotlivé řasy oddělovala pracně špendlíkem a starší řasenky bývaly v kulatých krabičkách se štětečky, vy se u Maybelline Classic můžete těšit na příjemné nanášení šikovným kartáčkem a reprezentativní design. Díky němu se řasenka bude krásně vyjímat na vaší poličce i v kosmetické taštičce.

Doprava:
Platba:
Certifikace: