Maybelline Color Tattoo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Maybelline Color Tattoo

Baví vás experimentování s očním make-upem? Tak prozkoumejte neodolatelné odstíny tužek a stínů z řady Maybelline Color Tattoo. S těmito šikovnými líčidly vykouzlíte jak „kočičí“ oční linky, tak okouzlující stíny – matné i zářící do dálky. Maybelline Color Tattoo prostě nabízí moderní nalíčení očí pro každou příležitost.

Maybelline Color Tattoo: vaše oči si zaslouží to nejlepší!

Nechte se zlákat přitažlivými odstíny líčidla Maybelline Color Tattoo 24H Eyestix. Poskytne vám vše, co potřebujete pro dokonalý vzhled očí – oční stíny, linku i podkladovou bázi, vše v jednom produktu! Díky intenzivním barevným pigmentům s metalickou nebo matnou texturou budou vaše oči přitažlivé a výrazné po celý den. Aplikujte tužku Color Tattoo 24H Eyestix na celé oční víčko jako stín nebo jako podklad pod jiné stíny. Pokud toužíte po precizní oční lince, vykreslete tužkou čáru podél linie řas. Až budete potřebovat, můžete tužku jednoduše oříznout.

Další možností jsou voděodolné krémově-gelové oční stíny Maybelline Color Tattoo 24H Gel-Cream Eyeshadow. Dobře se nanášejí, vydrží 24 hodin, neusazují se v linkách a jsou vhodné i pro citlivou pleť a nositelky kontaktních čoček.

Široký výběr očního make-upu za dostupné ceny

Kromě barevného efektu vám tužky z řady Maybelline Color Tattoo propůjčí i emoční nastavení, vyjádřená jejich názvy: I Am Shaning, I am Inspired, I am Determined, I Am Courageous, I Am Giving nebo I AM Fearles. A nad hojností vkusných barviček krémových očních stínů Maybelline Color Tattoo zaplesá každá milovnice make-upu. Jistě uvítáte i velmi dostupné ceny produktů osvědčené značky Maybelline.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest