Maybelline Lifter Gloss

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Maybelline Lifter Gloss

Není nic úžasnějšího pro zdůraznění úsměvu než lesk na rty. Výrobky renomovaných značek navíc zvláčňují a regenerují suché či dokonce popraskané rty. To všechno a ještě více zvládne hydratační lesk na rty Maybelline Lifter Gloss – jedna ze stálic celého sortimentu dekorativní kosmetiky.

Maybelline Lifter Gloss: pro dechberoucí lesk a plnost rtů

Líbí se vám přirozeně lesklé rty? Nebo i výraznější lesklé rty? Pak si určitě oblíbíte hydratační lesk na rty Maybelline Lifter Gloss, který rtům dodává objem, výživu, zvláčnění a tónování dle vašeho výběru. Pokochejte se širokou škálou jemnějších i sytějších růžových odstínů, ale i korálovým či transparentním perlovým leskem Lifter Gloss. Jistě najdete svého favorita, ať už se třpytkami, nebo bez třpytek.

Tajemství účinku lesku na rty Maybelline Lifter Gloss

Líčidlo Maybelline Lifter Gloss obsahuje kyselinu hyaluronovou, pleti vlastní látku pro intenzivní hydrataci, vyhlazení jemných linek a podporu tvorby kolagenu. Kyselina hyaluronová umí na sebe navázat až 1000× více vody, než sama váží, vstupovat do pokožky, uzamykat v ní vlhkost a ochraňovat ji tak před dalším vysušením. Proto není divu, že neunikla pozornosti vědců, kosmetických značek i dermatologických klinik. Důkazem, že ji s oblibou využívají také výrobci dekorativní kosmetiky, je hydratační lesk na rty Maybelline Lifter Gloss. Stáhněte díky němu všechnu pozornost mužského okolí k sobě!

Doprava:
Platba:
Certifikace: