Maybelline SuperStay®

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Maybelline SuperStay®

Toužíte po rtěnce odolné vůči polibkům i rozmazání? Po makeupu, který ani neucítíte, a přesto vám poskytne dokonalé krycí služby? Sáhněte po osvědčené řadě dekorativní kosmetiky Maybelline SuperStay®. Tradiční americká kosmetika Maybelline odráží nejnovější trendy i pouliční atmosféru New Yorku. Podporuje ženské sebevědomí a tvořivost díky záplavě odstínů. Jistě se vám vybaví slogan značky: „Možná se tak narodila, možná je to Maybelline…“ Pokud její hravou dekorativní kosmetiku dosud neznáte, určitě si ji dopřejte.

Maybelline SuperStay®: stálý makeup i skvělá nálada!

Každá akční žena se chce ráno velmi rychle nalíčit trvanlivými produkty, které neohrozí voda, sluneční záření, pocení ani převlékání. A právě tyto služby vám poskytnou líčidla z řady Maybelline SuperStay®. Objednejte si při jednom nákupu rovnou všechna potřebná – určitě nebudete litovat.

Rtěnky, makeupy či korektory z oblíbené řady Maybelline SuperStay®

Ve vaší kosmetické taštičce by určitě neměla chybět tekutá rtěnka Maybelline Superstay® Matte Ink Liquid. Její zajímavý a přesný aplikátor ve tvaru šipky vám vmžiku vytvoří syté a přitom svůdně matné nalíčení rtů, z něhož se budete těšit po celý den. Nejvíce frčí růžové odstíny: 05 Loyalist, 10 Dreamer, 15 Lover…, ale také červená klasika: 20 Pioneer či 50 Voyaer. Na odbyt jdou i rtěnky v tužce z řady Maybelline SuperStay®. Perfektní zakrytí veškerých nedostatků a matný finiš vám zajistí pudrový make-up Maybelline SuperStay® Full Coverage 16h. I nejodolnější tmavé kruhy pod očima elegantně zakryjete kolektorem Maybelline SuperStay® Active Wear 30h.

Doprava:
Platba:
Certifikace: