Mexx Summer Vibes

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Mexx Summer Vibes

Jakmile se venku oteplí a dálky lákají, nastává čas osvěžujících letních vůní! Pokud hledáte pánský parfém, který vám dodá pocit svobody, energie a příjemné svěžesti, vsaďte na řadu Mexx Summer Vibes. Odhalte nový styl s tímto žádaným pánským parfémem, který zlepšuje náladu a přidává na sebevědomí. S Mexx Summer Vibes budete velmi stylový a moderní.

Mexx Summer Vibes: připravte se na slunce a letní dobrodružství

Hrdý nositel vůně z vás bude hned po prvním nástřiku. Přivítáním je průbojná kombinace kardamomu a pepře pro celkové posílení. Srdce toaletní vody Mexx Summer Vibes obsahuje šťavnaté jablko a pryskyřičné cedrové dřevo – osvědčená aromata pro pocit sebejistoty. V závěru čeká zemité, trvanlivé spojení ambry a pačuli se svým nádechem elegance a luxusu. Průzračně modrou vonnou tekutinu získáte v praktickém flakonku se stříbrným uzávěrem.

Den co den, po celé léto vám dodá ten správný náboj

Populární parfémy nizozemské módní značky Mexx se inspirují pulzujícím životem velkoměsta, kde je každý den novým dobrodružstvím. Letní vůně Mexx Summer Vibes vstoupila na trh ve dvojici – v pánské modré a v dámské růžové verzi. Je dokonalým doplňkem pro každého, kdo si chce užít naplno každý den tohoto krásného ročního období. Nezáleží na tom, zda jedete na dovolenou u moře, na výlet do hor nebo budete prožívat pohodový čas v městských parcích, řada Mexx Summer Vibes vám dodá ten správný náboj, který potřebujete.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest