Max Factor Miracle Sheer

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Miracle Sheer

Nalíčení tvářenkou či bronzerem Max Factor Miracle Sheer působí jako zázrak: nádherně rozzáří vaši tvář v řádu sekund. Neváhejte a objednejte si odstíny, které s vám ladí!

Max Factor Miracle Sheer: atraktivní líčidla v praktické tyčince

Tvářenka nebo bronzer Miracle Sheer se nanáší přímo z tyčinky, bez použití štětců. Konečky prstů líčidla prostě rozetřete do ztracena. Vzhled je díky nim velmi přirozený; spolehlivě vám zvedne sebevědomí a přitáhne pozornost okolí. Chcete-li do společnosti výraznější nalíčení, jednoduše přidejte další vrstvu. Ve světlech rozzářeného sálu si můžete dovolit daleko více zářit i vy…

Věděli jste, že pomocí bronzeru lze rovněž opticky vymodelovat obličej, a dosáhnout tak třeba iluzorního zeštíhlení nebo třeba zmenšení nosu? Bronzer přichází na řadu až po make-upu, pudru a tvářence. Podle požadovaného vyznění aplikujte bronzer na tváře pod lícní kosti, na čelo podél vlasů, po stranách nosu, pod čelist, na klíční kosti, ale také na dekolt a ramena. S tyčinkou Max Factor Miracle Sheer vám na to stačí několik rychlých doteků.

Dekorativní kosmetika Max Factor je sázkou na jistotu

Ikonická americká kosmetická značka Max Factor nejdříve sloužila filmovým hvězdám, ale brzy ji objevila také široká veřejnost, která se poprvé mohla těšit z dostupných a jakostních líčidel. Historie značky je popsaná od začátku 20. století, kdy se polský Žid Maxim Faktorovič, žijící v tehdejší Ruské říši, vydal se svou rodinou dobýt Ameriku. V současnosti se mu říká „Otec moderní kosmetiky“. S produkty Max Factor si snadno vytvoříte osobitý styl. Začít můžete právě tyčinkovou tvářenkou a bronzerem Max Factor Miracle Sheer. Vaše srdci jistě získá i lak na nehty Max Factor Masterpiece Xpress Quick Dry nebo celá série řasenek: Max Factor Lash Crown, 2000 Calorie, Masterpiece, Divine Lashes či False Lash Effect.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest