Max Factor Masterpiece

Získejte dopravu zdarma k nákupu produktů značky Max Factor nad 349 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Akce platí 20. 2. do 4. 3. 2024 nebo pro prvních 230 objednávek. Dopravu zdarma je možné získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Masterpiece

Je tomu už pěkná řádka let, co se na trhu objevila první řasenka Masterpiece od Max Factor. Její popularita nikterak neupadá. Spolu s 2000 Calorie se jedná o dvě nejvíce prodávané a oblíbené řasenky. Byla jen otázka času, kdy Max Factor naváže na popularitu své „zlaté“ řasenky a rozšíří řadu Masterpiece. Na trhu najdeme tedy i voděodolnou verzi a Masterpiece Max pro ještě více husté řasy. Kterou si vyberete? Famózní efekt řasenky můžete ještě více podpořit tužkou na oči nebo paletkou očních stínů ze stejné kolekce.

Mistrovský kousek od Max Factor pro perfektně oddělené a neskutečně dlouhé řasy

Řasenky Max Factor Masterpiece mají speciální plastový hi-tech IFX kartáček, který rovnoměrně pokrývá řasy extra černou barvou a poskytuje vynikající definici a oddělení. Na tyto kultovní řasenky se můžete spolehnout. Celý den drží tam kde mají, nijak se nedrolí ani neopadávají. Jsou dermatologicky testované a vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Orámujte oči krásnými, nápadnými řasami.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest