Max Factor Velvet Mattes

Získejte dopravu zdarma k nákupu produktů značky Max Factor nad 349 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Akce platí 20. 2. do 4. 3. 2024 nebo pro prvních 230 objednávek. Dopravu zdarma je možné získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Velvet Mattes

Hledáte rtěnku, která by vaše rty kromě probarvení také hydratovala a uzamykala v nich vlhkost? Plná vzácných složek je moderní řada rtěnek Max Factor Velvet Mattes. Každý model rtěnky z této řady vás nadchne výborným krytím, matováním i zdůrazněním plnosti rtů. Neváhejte a podtrhněte svůj ženský šarm tímto líčidlem!

Max Factor Velvet Mattes: dechberoucí matná rtěnka

V řadě Max Factor Velvet Mattes získáte hydratační rtěnku s matným finišem, vytvářející elegantní a smyslné rty, jimiž okouzlíte široké okolí. Vaše rty budou díky obsaženému bambuckému máslu a kokosovému oleji dlouho vláčné a pružné. Zážitkem je i aplikace této sametové rtěnky, svůdně klouzající po rtech. Nanášejte ji jemnými tahy od středu horního rtu do stran a poté na spodní ret.

Jak vybrat rtěnku podle svého typu?

Univerzální červená rtěnka sluší blondýnkám, tmavovláskám i rusovláskám. Nápadně červené rty stačí doladit řasenkou či lehkým kouřovým nalíčením očí. Lidé si vás určitě všimnou a mohou se vám také otevřít nejedny dveře. I s jinými rtěnkami však zabodujete. Světlejší typy žen doladí broskvová, romantická růžová, korálová nebo tělová (nude) rtěnka. Pro tmavší typy je ideální švestková, třešňově červená, vínová, temně rudá nebo čokoládová rtěnka. Pro užší rty a na zimu se hodí světlejší a neutrální odstíny rtěnek, pro plnější rty a na léto zase intenzivnější, zářivější odstíny rtěnek. Mix atraktivních odstínů nabízí i řada rtěnek Max Factor Velvet Mattes. Vyberete si Nude, Sunkiss, Rose, Blush, Flame, Desire či Love?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest