Max Factor 2000 Calorie

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor 2000 Calorie

Řasenku 2000 Calorie není třeba dlouze představovat. Již pěknou řádku let je favoritem číslo jedna u všech žen po celém světě, které hledají cenově velmi dostupný kousek s vlastnostmi řasenek několikanásobně dražších. 2000 Calorie má výborná hodnocení od spotřebitelek, které na ni nedají dopustit a jsou jí věrné po mnoho let.

Legenda mezi řasenkami vhodná i pro ty nejcitlivější oči

Max Factor 2000 Calorie vytvoří vašim řasám o 300 % větší objem. Výrazných řas se nemusí bát nejen dámy s vysokou citlivostí očí, ale ani nositelky kontaktních čoček. Aplikace řasenky vás ráno dlouho nezdrží. Velmi rychle zasychá a vy pak můžete pokračovat v dalším líčení. Velkým benefitem jejího složení je vysoká odolnost proti rozmazání a šmouhám. Nezpůsobuje alergii a není parfémovaná.

2000 Calorie není pouze tato legenda. Značka dále nabízí stejné vlastnosti u voděodolné verze a také produkt se zakřiveným kartáčkem, jenž zachytí všechny řasy v řasovém oblouku a natočí je i bez pomocí kleštiček. Na vás už je jen vybrat si tu svojí verzi. V nabídce máme všechny tři za skvělé ceny. Ani s jednou ze tří možností nešlápnete vedle.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest