Max Factor Lash Revival

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Lash Revival

Řasy jako ze žurnálu vám zajistí prodlužující a posilující řasenka Max Factor Lash Revival – v extrémně černém, černém nebo hnědočerném odstínu. Tato super řasenka nejenže vykouzlí krásné, husté a dlouhé řasy, ale všechny kolem nadchne i elegantním zlatým provedením. Legendární značka Max Factor vskutku ví, jak na řasenky, a model Max Factor Lash Revival podpořila ještě vyživující bází.

Max Factor Lash Revival: řada zaměřená na krásu i vitalitu řas

Řasenka Max Factor Lash Revival, obohacená výtažkem z bambusu pro silnější, tmavší a zdravější řasy, má kromě zkrášlujícího efektu i vyživující účinky. Nevytváří žmolky a na řasách se udrží mnoho hodin. O posílení vitality řas se postará i stejnojmenná báze pod řasenku, v níž je zahrnut arganový, jojobový, ricinový a kokosový olej. Získejte nepřehlédnutelné, silnější a objemnější řasy díky řadě Max Factor Lash Revival!

Správné použití kosmetické řady Max Factor Lash Revival

Nejdříve pomocí kartáčku naneste na celou délku řas bázi pod řasenku Max Factor Lash Revival Volume Boosting a nechte ji zaschnout. Poté aplikujte řasenku. Postupujte jemnými tahy kartáčku od kořínků po konečky horních řas. Pohybujte jím „cik cak“ směrem nahoru a lehce ho pootáčejte. Špičkou řasenky doličte okraje řas. Zbytkem barvy přejeďte dolní řasy a pro druhé oko namočte kartáček do barvy znovu. Nepumpujte s ním, jen zlehka kružte, aby se do tuby nedostal vysušující vzduch. Celý postup můžete ještě zopakovat. Z výsledku budete nadšená – a obdivné pohledy na sebe nenechají čekat.

Doprava:
Platba:
Certifikace: