Max Factor Miracle Prep

Získejte dopravu zdarma k nákupu produktů značky Max Factor nad 349 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Akce platí 20. 2. do 4. 3. 2024 nebo pro prvních 230 objednávek. Dopravu zdarma je možné získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Miracle Prep

Připravte svou pleť i rty na nanesení make-upu díky řadě Max Factor Miracle Prep. Tato řada světoznámé kosmetické značky přináší zázračné pomocníky, kteří se postarají o to, aby byla vaše pleť dokonale připravena na nanesení make-upu, vaše víčka na nanesení očních stínů a vaše rty na nanesení rtěnky. Tato řada přináší například bázi pod stíny, balzám na rty nebo sjednocující primery.

Kosmetická řada pro ženy Max Factor Miracle Prep

Chcete, aby vaše oční stíny vydržely dlouho krásné a výrazné? Vyzkoušejte podklad pod oční stíny Max Factor Miracle Prep, který víčka vyhladí a připraví je na nanesení očních stínů. Předností tohoto podkladu pod oční stíny je jeho příjemná krémová textura a také skutečnost, že chrání oční stíny před rozmazáním a zvýrazňuje jejich barvu. Přejete si také, aby vaše rty vypadaly po nanesení rtěnky dokonale? Jistě si vás získá balzám na rty pro odstranění suché kůže ze rtů Max Factor Miracle Prep Lip Scrub, jenž obsahuje malé částečky zrnek cukru, díky nimž odstraňuje suchou kůži z povrchu rtů a navíc rty vyživuje.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest