Max Factor Miracle Pure

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Miracle Pure

Pojďte si dopřát jeden z výdobytků moderní doby. Pouhá jedna minuta a jedna kapka makeupu Max Factor Miracle Pure vám vykouzlí zářivou, pevnou, pružnou a vláčnou pleť. Nejen z nadšených recenzí, ale i z klinických testů vyplynulo, že líčidlo Miracle Pure kromě spolehlivého zakrytí nedostatků také den po dni zpevňuje pokožku.

Max Factor Miracle Pure: a od této chvíle věříte na zázraky!

Pokrok v kosmetice už dnes skutečně hraničí se zázraky. Přesvědčte se sama. Vyzkoušejte makeup Max Factor Miracle Pure, inspirovaný pleťovou péčí. Pokročilé složení líčidla obsahuje okolo 90 % pečujících látek včetně vitamínu C, kyseliny hyaluronové a kolagenového komplexu pro 24hodinovou hydrataci. Makeup Max Factor Miracle Pure s SPF30 rovněž účinně chrání pokožku před UV zářením. Přitom se obejde bez parfémů a minerálních olejů – potenciálních dráždidel. Na výběr je více než 10 odstínů pro rozmanité barevné tóny všech typů ženské pleti včetně citlivé.

Novodobý makeup od legendární americké značky Max Factor

Legendární americká značka Max Factor, ne nadarmo nazývaná makeupem maskérů filmových hvězd, patří i v našem e-shopu k bestsellerům. Pokud po ránu ráda šetříte čas, sáhněte po Max Factor Miracle Pure – kombinaci makeupu s nadstandardní péčí o pleť. Váháte-li mezi odstíny, zkuste v zimě světlejší a v létě tmavší makeup, případně používejte dva vedlejší. Tmavším makeupem Miracle Pure například zdůrazníte lícní kosti. A jako bonus získáváte ochranu před slunečními paprsky. Také vzhledem k příznivé ceně a praktickému balení v tubě není nad čím váhat. Taštičku můžete obohatit i o kompaktní makeup, tvářenku, korektor či pudrový rozjasňovač Max Factor. Uvidíte, že si tuto kosmopolitní značku dekorativní kosmetiky zamilujete.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest