Max Factor Glossfinity

Získejte dopravu zdarma k nákupu produktů značky Max Factor nad 349 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Akce platí 20. 2. do 4. 3. 2024 nebo pro prvních 230 objednávek. Dopravu zdarma je možné získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Glossfinity

Hledáte laky na nehty, které vyplní vaše představy o oslnivém lesku? Právě jste je našli, díky řadě Max Factor Glossfinity. Nejen make-up filmových hvězd musí být perfektní, stejně perfektní by měly být také vaše nehty. Dopřejte jim intenzivní barvu i lesk s řadou Max Factor Glossfinity.

Intenzivní barvy a dokonalý lesk

Laky na nehty Max Factor Glossfinity přicházejí s celou řadou krásných odstínů, ze kterých si zcela jistě vyberete ten svůj. Dáte přednost jemným odstínům, nebo sáhnete po výrazných barvách, v podobě sytých červených, růžových a fialových tónů? Vysoká odolnost, intenzivní barvy a oslnivý lesk, aspekty, kterými vás laky na nehty Max Factor Glossfinity mile překvapí. Složení laků zabraňuje lámání a praskání laku, dopřejte svým nehtům péči, kterou si zaslouží.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest