Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • 24h Control
Cena
-

Dermacol 24h Control

Získejte set Dermacol Aroma Ritual Brazilian Coconut (sprchový gel  250 ml + peeling 200 ml) jako DÁREK k nákupu značky Dermacol nad 399 Kč. 

Akce platí od 16. 7. do 15. 8. 2024 nebo  do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dermacol 24h Control

Make-upy české značky Dermacol patří v tuzemsku k nejprodávanějším a i ve světě mají skvělý zvuk. Jaká je jejich historie? V 60. letech 20. století vyvinuli čeští odborníci jeden z prvních krycích make-upů v Evropě, který se stal ihned hitem. Licenci make-upu Dermacol Cover odkoupil roku 1965 americký Hollywood, kde líčidlo vytvořené zlatými českými ručičkami uvítala řada slavných osobností. Dnes už má Dermacol Make-up Cover „bratříčky“, k nimž patří i Dermacol 24h Control.

Dermacol 24h Control: Spolehlivý český make-up

Dermacol 24h Control je dlouhotrvající tekutý make-up s vysokým krytím, určený pro všechny typy pleti. Přípravek s obsahem koenzymu Q10 účinně ochraňuje pleť, zvyšuje její pružnost a pevnost, je odolný vůči doteku. Dokáže také zmírnit známky únavy, takže pleť vypadá zářivě a pěstěně po celých 24 hodin. Neposkytuje však ochranu před působením slunečních paprsků a vody. Při těchto požadavcích zvolte legendární Dermacol Make-up Cover s SPF30.

Jaké má make-up Dermacol 24h Control recenze

Inspirujte se při váhání nad make-upem Dermacol 24h Control názory uživatelek, které ho už vyzkoušely: „Dostačující krytí i doba, po kterou vydrží.“ „Naprosto spokojená.“ „Make-up se snadno roztírá a má dlouhou výdrž. Mám mastnou pleť, ale podkladovou bázi pod make-up ani fixátor make-upu nepoužívám. Preferuji co nejjednodušší líčení. I přesto make-up Dermacol 24h Control vydrží na obličeji téměř celý den a dobře kryje – nemusím použít korektor. Za mě tedy spokojenost.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest