Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Men Agent
Cena
-

Dermacol Men Agent

Získejte chladivý gel po opalování Dermacol After Sun Hydrating & Cooling Gel (150 ml) jako DÁREK k nákupu značky Dermacol nad 299 Kč. 

Akce platí od 7. 5. do 6. 6. 2024 nebo  do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dermacol Men Agent

Značka Dermacol se přidala k hrdým oslavovatelům stoletého výročí založení samostatného Československa. Na základě oslavy této významné události se společnost rozhodla, že své produkty bude cílit také na muže. A tak vznikla kolekce zvaná Men Agent. Tváří těchto produktů je český sympaťák David Gránský a slovenští členové skupiny No Name. Společně s dalšími známými celebritami z Česka i Slovenska vytvořili nevšední videoklip v rámci propagace této pánské řady.

Rozsáhlá nabídka produktů s mužnou vůní, ze kterých si vybere každý muž

Produkty Men Agent se dělí na dvě designové kategorie. Na obalech výrobků nalezneme buď kovový vzor či potisk dřeva. První zmíněné se hodí především pro sportovně založené muže, druhé pak pro vyznavače klasiky.

Pánská řada Dermacol nabízí všechny kosmetické produkty, které muž potřebuje k hýčkání své tváře a těla. Kromě klasiky v podobě sprchových gelů, antiperspirantů a deodorantů zde nalezneme i pleťové krémy a výživný olej na vousy. Ten se hodí jak pro pořádný plnovous, tak i pro dnes tolik moderní upravené strniště. Když jsme u vousů, nezapomeňme zmínit i krásně parfemované vody po holení, ale i balzámy...

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest