Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Aroma Ritual
Typ produktu
Cena
-

Dermacol Aroma Ritual

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dermacol Aroma Ritual

Česká firma Dermacol, která vznikla již v roce 1966, je legendou na poli dekorativní a tělové kosmetiky. Její sláva již dávno přesáhla hranice naší republiky a slaví úspěch i v Hollywoodu. Vše začalo navržením extra krycího Make-up Coveru, za kterým stojí zakladatelka firmy, paní Olga Knoblochová. Sortiment značky se záhy začal rozrůstat a velmi rychle získal velké množství spokojených a věrných zákazníků po celém světě, ale i doporučení od většiny kosmetických blogerek.

Relaxační koupelový rituál pro příjemné provonění vaší pleti

Pro to největší potěšení vašich smyslů navrhl Dermacol tělovou řadu Aroma Rituals. Božské sprchové gely, peelingy, pěny do koupele a voňavá mýdla na ruce i antistresový tělový olej… Je z čeho vybírat. Ať si zvolíte jakýkoli výrobek z této bohaté řady, spolehněte se na intenzivní vůni, prvotřídní kvalitu a velkou dávku hydratace.

Návykové vůně ovoce a laskomin v bohaté krémové pěně

Milovnice kávy ráno jistě probere sprchový gel Irish Coffee, zatímco mlsné jazýčky potěší kolekce Belgian Chocolate s vůní pomeranče a čokolády. Dávku energie a osvěžení na celý den nabídnou výrobky Citrus Splash a stres zase spolehlivě odbourá řada Grape And Lime. Jednou za čas Dermacol rozšíří Aroma Rituals o další návykovou ingredienci, a tak můžete vonět i po slaďoučkém melounu, bílé broskvi či papájou s mátou nebo zelenými čajem s opuncií. Výjimkou nejsou ani limitované kolekce letních a zimních sprchových gelů.

Vychutnejte si svou chvilku ve vaně, relaxujte a nasávejte prostou atmosféru s Aroma Rituals. Zapomenete tak na starosti všedního dne a získáte nový nával energie, ať už se chystáte vrhnout na cokoli.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest