Calvin Klein Secret Obsession

Získejte dárek dle vlastního výběru k nákupu značky nad 890 Kč a také dopravu zdarma k nákupu značky Calvin Klein nad 1190 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Akce platí od 5. 12. do 18. 12. 2023 nebo pro prvních 450 objednávek či rozdání dárků. Dárek a dopravu zdarma lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz. Možnost výběru mezi šálou a kartami platí pouze do rozdání zásob. Zákazník nemá možnost výběru barvy šály.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Secret Obsession

Secret Obsession je orientální květinová vůně pro ženy. Její tváří se stala populární herečka Eva Mendesová, která o Secret Obsession řekla: "Když jsem ji poprvé zkusila, naprosto mě okouzlila. Bylo to, jako když ochutnáte nějaké nové jídlo a okamžitě si musíte kousnout ještě jednou - přesně tak jsem se cítila." Eva Mendesová také figuruje v odvážné reklamě na Secret Obsession, kterou některé televizní stanice odmítaly vysílat. Vůně Secret Obsession je kombinací opojných květinových tónů, orientálního koření a svůdných vzácných dřev.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest