TOM FORD Noir Anthracite Parfémovaná voda pro muže 100 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

Popis produktu

Tajemná, jiskřivá, mužná. Taková je vůně parfémované vody pro muže TOM FORD Noir Anthracite, která spatřila světlo světa v roce 2017. Kořenitá vůně, jež je vytvořena tak, aby nenechala žádnou ženu chladnou, bude slušet elegantním a charismatickým mužům. A flakonek parfémované vody? Nezapře moderního ducha, stejně jako vůně samotná. Jeho antracitová barva navíc odkazuje k názvu této jedinečné vůně.

Kořenitě-dřevitá vůně pro elegantní muže

Jste připraveni na vzrušující souhru? Představuje se již v samotném úvodu, který v sobě propojuje svěží aroma bergamotu s pikantními akordy sečuánského pepře a jemně štiplavými tóny zázvoru. Také srdce vůně je založeno na síle kontrastů. Jemné květinové akordy doprovází vůně koření. Dřevitý závěr poodhaluje trio elegantního cedru, vzácného ebenového dřeva a hřejivého santalového dřeva.

Dejte světu na odiv své mužné přednosti díky vůni parfémované vody pro muže TOM FORD Noir Anthracite, která se hodí na denní nošení i speciální příležitosti.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: