TOM FORD

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce TOM FORD

Originální parfémy TOM FORD nejsou u běžných uživatelů příliš známé. Jedná se o prestižní a luxusní vůně vytvořené pro nejnáročnější zákazníky. Značka TOM FORD je uvádí na trh ve flakonech připomínajících lékovky dávných apatyk, které vaši osobitost ještě umocní. Když si přivoníte k parfému TOM FORD Velvet Orchid, budete mít pocit, jako byste hladila hebký samet. Vaši mysl ihned ovládne svůdný hyacint, magnolie, pačuli a ylang-ylang. Pánové se zase nemohou nabažit vůně TOM FORD Grey Vetiver. Pokud vám některá oblíbená složka v parfémech obecně chybí, zaměřte se na niche vůně značky TOM FORD a možná budete chtít zase malinko ubrat…

Tom Ford: Nadčasová móda a mystické vůně

Tom Ford (nar. 1961 Austin v Texasu) je slavný americký módní návrhář, režisér a zakladatel stejnojmenné módní značky. Pracoval i pro společnosti Gucci, YSL nebo Chloé. Vlastní firmu založil roku 2005 a zaměřil se na design brýlových obrouček, slunečních brýlí, luxusní pánskou i dámskou módu. Film Single Man, který Tom Ford natočil roku 2009, získal nominaci na Oscara. Značka TOM FORD je od počátku velmi úspěšná, jistě i díky sexem nabitým reklamám. Mezi její stálé zákazníky patří mnoho celebrit, například modelka Lauren Hutton nebo zpěvačka Beyoncé. V portfoliu značky TOM FORD  je také kosmetika a vzácné parfémy pro ženy i muže, které dokážou zdůraznit individualitu svých nositelů.

Nejlépe hodnocené parfémy značky TOM FORD

Hned první vůně z módního domu TOM FORD Black Orchid (2006 dámská) se stala fenoménem. Mezi nejlépe hodnocené vůně patří již zmíněná Velvet Orchid (2014 dámská) a Grey Vetiver (2009 pánská). Dalšími bestsellery zákazníků stylové americké značky jsou parfémy Orchid Soleil (2016 dámský), Champaca Absolute (2009 unisex), Venetian Bergamot (2015 unisex), Oud Wood (2007 unisex) či Noir Extreme (2015 pánský). Každý z nich oplývá svou dávkou jedinečnosti a těší se na vaše objevení. Poctěte svou osudovou volbou značku TOM FORD!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest