TOM FORD Noir Extreme Parfémované vody pro muže

Předpokládané doručení
Předpokládané vyzvednutí
Dárkové kazety TOM FORD Noir Extreme Parfémované vody koupíte výhodně v dárkových kazetách

Popis produktu

Mužnost ukrytá pod zátkou černého flakonku se zlatými detaily? Objevte ji v parfémované vodě pro muže TOM FORD Noir Extreme. Dřevitá orientální vůně, která udělá nezapomenutelný dojem na ženy, je určená pro charismatického a sofistikovaného muže, který vyhledává neobyčejné vůně, jež doplní jeho osobitý styl. Provoňte své tělo vonnou esencí, která vám zprostředkuje dotek luxusu a výjimečnosti.

Dřevitá orientální vůně

Pociťte svěžest s prvním přivoněním díky aromatu mandarinky, vůni kardamomu, neroli, vzácného šafránu a muškátového oříšku. Se srdcem vůně se seznámíte s jemnější povahou parfémované vody. Čeká vás něžné aroma květu pomerančovníku, růže, jasmínu a indického dezertu kulfi. Základ se nese ve znamení elegantních dřevitých not, jantarové pryskyřice a vanilky. Odlište se v davu s vůní parfémované vody TOM FORD Noir Extreme.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Recenze


vlasta

Doporučuji nemá chybu

  • Nádherná vůně,dlouho vydrží.
  • nic
Lucie

Je nádherná mužům, kteří ji používají posiluje jejich charisma. Ze složení je nejvýraznější neroli a pomerančový květ spolu s kardamonem tvoří krásnou kompozici. Zároveň je tak zvláštně elegantně ženská, že si dokážu představit, že bych ji používala také ;)

  • neroli, pomeranč a výdrž

Doprava:
Platba:
Certifikace: