NYX Professional Makeup Wonder Stick

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě NYX Professional Makeup Wonder Stick

Jste fanynkou rychlého a působivého makeupu? Pak by vám neměla chybět konturovací a rozjasňující krémová tyčinka NYX Professional Makeup Wonder Stick. Toto veganské, na zvířatech netestované líčidlo nabízí dva odstíny pro zdůraznění lícních kostí, rozjasnění tmavší pokožky pod očima a další důmyslné konturovací úpravy obličeje.

NYX Professional Makeup Wonder Stick: magická tyčinka pro zářivý vzhled

Vybírejte dle své barevné typologie v řadě konturovacích a rozjasňujících krémových tyčinek NYX Professional Makeup Wonder Stick z odstínů 01 Fair, 02 Universal Light, 03 Light Medium či 04 Medium. Obecné pravidlo zní: tmavší odstín nanášejte podél přirozených kontur obličeje pod lícními kostmi a podél čelisti. Naopak rozjasňovač patří na vysoké body tváře – nad lícní kosti či na nos. Líčidlo se díky krémovému složení dobře spojí s pokožkou a zásluhou obsažené kyseliny hyaluronové ji také zvlhčí.

Jak čarovat s tímto líčidlem značky NYX Professional Makeup

Uvidíte, že si tuto tyčinku původem z Los Angeles zamilujete. Určitě se ji snažte mít vždy po ruce – pro nejrůznější situace, které mohou nastat. Nejoblíbenější je rafinované zvýraznění neboli konturování lícních kostí. Jak na ně? Nahmatejte prohlubně pod lícními kostmi, a právě na tato místa naneste tmavší odstín NYX Professional Makeup Wonder Stick. Postupujte směrem od spánků ke koutkům úst. Poté zvýrazněte tvář světlejším, rozjasňujícím odstínem stejného líčidla, který se obvykle nanáší nad lícní kosti, na nos, bradu, čelo a zlehka i pod oči. Nakonec ho jemně rozetřete.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest