NYX Professional Makeup Smooth Whip

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě NYX Professional Makeup Smooth Whip

Rozmazlete své rty líčidlem vytvořeným z pomalu šlehaného bambuckého a kakaového másla! Rtěnka NYX Professional Makeup Smooth Whip, dostupná v množství moderních odstínů, se jistě stane vaší každodenní milou parťačkou.

NYX Professional Makeup Smooth Whip: rtěnka hebká jako šlehačka

Líčidlo NYX Professional Makeup Smooth Whip mistrovsky kombinuje tekutou a krémovou rtěnku. Díky tomu se dobře nanáší, rty vyhlazuje a výborně na nich drží. Vytváří dokonale hladký povrch a matný finiš s celodenní trvanlivostí. Veganské složení s obsahem přírodních pečujících složek navíc poskytne rtům péči a oddaluje stárnutí jejich tenké pokožky. Odstíny se nabízejí od růžových přes červené až po hnědé. Každá žena si může vybrat dle svého stylu či aktuálního přání.

Užijte si pocit luxusu a jemnosti

Mezi spokojené uživatelky patří Johana, která uvedla: „Vybrala jsem si odstín 13 Cherry Creme. Rtěnka přilnula krásně ke rtům a ihned zaschla, čímž nejen dokonale zdůraznila tvar rtů, ale vyhnula jsem se i nepříjemným skvrnám. Rtěnka zůstala pouze tam, kde je její místo, tedy na rtech. Navíc při líbání nebo pití neztrácela svou přirozenou a sytou barvu, takže se člověk nemusel každou chvíli opravovat a hlídat, zda náhodou má nebo nemá namalované rty. Určitě ji už nepustím z ruky, neboť mi dodala velké sebevědomí a odvahu nebát se nosit vyzývavé a křiklavé barvy.“ Vyzkoušejte i vy novátorskou rtěnku NYX Professional Makeup Smooth Whip, originální svou jemnou šlehačkovou texturou.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest