NYX Professional Makeup Butter Gloss

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě NYX Professional Makeup Butter Gloss

Chcete mít sexy rty, které budou okouzlovat všechny kolem vás? Pak vyzkoušejte lesk na rty NYX Professional Makeup Butter Gloss, plný rozmazlujících složek a také cruelty free.

NYX Professional Makeup Butter Gloss: lahodný dotek másla na vašich rtech

Hlavním tajemstvím báječných, různobarevných lesků na rty NYX Professional Makeup Butter Gloss je máslo, které dodá rtům oslnivý lesk, krásnou barvu, ale také hloubkovou hydrataci a zvláčnění. Jednoduše, jako mávnutím kouzelného proutku získáte hebké rty přímo k zulíbání. Tak si připravte aplikátor, naneste Butter Gloss na rty a ukažte světu svůj nový jedinečný vzhled! Líčidlo lze používat samostatně, nebo přes rtěnku. V obou případech budete vypadat a cítit se úžasně.

Sáhnete po lesku na rty Creme Brulee, Tiramisu či Fortune Cookie?

Názvy jednotlivých odstínů lesků na rty NYX Professional Makeup Butter Gloss evokují gurmánská pokušení. Znějí třeba Creme Brulee, Tiramisu, Fortune Cookie, Madeleine nebo Praline. Z množství barviček si vybere každá zájemkyně. Červenou může zkusit kdokoli a pak už experimentuje. Pro ženy s chladným podtónem pleti se hodí spíše růžové a fialové odstíny, pro ženy s teplým podtónem pleti pak oranžové, broskvové a hnědé. Díky skvělým cenám produktů z této řady si můžete obstarat hned několik variant, případně celou dárkovou kazetu s lesky na rty NYX Professional Makeup Butter Gloss. „Výborný lesk, nelepí a hezky voní,“ zní jedna recenze. Nechte se nalákat a rozšiřte svou kosmetickou výbavu o zajímavou novinku z Los Angeles.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest