Montale Intense Roses Musk Parfémované vody pro ženy

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Jen málokteré vonné ingredience světa parfémů jsou smyslné tak jako růže, nazývaná někdy také jako královna mezi květinami, a pižmo. A právě tyto dvě složky se staly inspirací pro vznik parfémované vody pro ženy Montale Intense Roses Musk. Květinová vonná kompozice z dílny nadaného parfuméra Pierra Montala byla na trh uvedena v roce 2015. Hodí se na denní i večerní nošení a ozdobí vás ve všech ročních obdobích. Luxusní dojem z vůně ještě umocňuje nádherný flakonek, který se bude vyjímat na každém kosmetickém stolku.

Co je na dámské vůni Montale jedinečné?

Vůně je založená na harmonickém spojení pečlivě vybraných vonných ingrediencí. Mezi nejintenzivnější vonné složky patří růže a pižmo v doprovodu prosluněného jantaru a jasmínu.

Další vůně pro ženy značky Montale

Značka Montale kromě parfémované vody Montale Intense Roses Musk svět obohatila také o celou řadu dalších omamných dámských vůní. Velkého úspěchu se dočkala například květinově-dřevitě-pižmová parfémovaná voda Montale Roses Musk, orientálně-vanilková parfémovaná voda Montale Ristretto Intense Cafe nebo květinově-ovocná parfémovaná voda Montale Pure Gold.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest