Montale

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Montale

Láká vás kouzlo a smyslnost Orientu? Toužíte poznat jeho vonnou historii? Objevte vzrušující parfémy, které svým obdivovatelům přináší francouzská niche značka Montale. Naleznete v nich lektvary lásky a štěstí, tajemství pocházející z hlubin času i lahůdky s gurmánským podtextem. Značka Montale produkuje dámské, pánské, ale především unisex parfémy, tedy vůně se svěžími a kořeněnými tóny, které působí příjemně na mužské i ženské smysly. Často obsahují drahocenný oud (aoud), afrodiziakální aromatickou pryskyřici, která se získává z agarového dřeva neboli orličníku. Rafinované orientální parfémy Montale nejlépe vyniknou v chladnějším ročním období a při společenských příležitostech, podle nálady je však můžete nosit i přes den.

Pierre Montale: Parfémový virtuóz

Značku Montale založil roku 2003 v Paříži zručný parfémář Pierre Montale. Před tím strávil mnoho času v Saúdské Arábii, kde vytvářel parfémy pro královskou rodinu a další celebrity. A právě směsice vůní provázaná Orientem se stala předlohou pro parfémy značky Montale. Exkluzivní parfémy Montale obsahují vysokou koncentraci vzácných přírodních surovin, proto mají  intenzivní dlouhotrvající vůni, kterou chrání neprůhledný flakon. „Každý rok uvádím na trh několik parfémů,“ líčí Pierre Montale. „Vycházím přitom z požadavků trhu. Ženy vždy zajímá, zda je něco nového. A pokud ano – přijdou znovu. To platí ve Francii, Saudské Arábii i všude jinde.

Nejznámější vůně značky Montale Paris

Velkému zájmu se těší Aoud Parfums Montale, první francouzská řada vůní věnovaná již zmíněnému oudu, zejména kompozice Aoud Damascus (2006 dámská), Aoud Flowers (2008 pánská) či Aoud Musk (2010 unisex). I další vůně Montale Paris zahrnují oblíbené esence z arabského světa – například růži, jasmín, vybrané koření, pižmo, vanilku, vetiver, cedrové a santalové dřevo. K nejznámějším parfémům patří Ginger Musk (2006 unisex), Jasmin Full (2006 unisex), Louban (2009 unisex) či Pure Gold (2009 dámský), v jehož základu ucítíte intenzivní bílé pižmo, vanilku a pačuli. V roce 2017 značka Montale zabodovala kolekcí dámských vůní Diamond. Každé její dílo je luxusem, který si však můžete dopřát.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest