JOOP!

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce JOOP!

Německá značka JOOP! osloví uživatele, kteří se chtějí odlišit, touží nezvyklým způsobem podtrhnout svůj styl a ukázat své pravé já. Vytváří zajímavé dámské a pánské parfémy, které mají po celém světě mnoho obdivovatelů už od roku 1987. Legendou je zejména parfém JOOP! Home z dílny parfémáře Michela Almeiraca, nositel řady pochvalných recenzí. Například: „Manžel je velice spokojený, příjemná a zvláštní vůně.“ „Vydrží celý den. Dobrá cena.“ „Pro ženy prostě afrodiziakum, tam není co řešit.“ „Díky němu na mě ženy nikdy nezapomenou… Jednička!“ Dočkal se řady variací a letních edicí, například v roce 2019 kompozice JOOP! Home Absolute s kadidlem, černým pepřem a ylang-ylangem v čele.

JOOP! Odvážné i elegantní vůně

Wolfgang Joop (ročník 1944), německý návrhář a zakladatel značky JOOP!, vystudoval gymnázium a poté se na otcovo naléhání přihlásil na psychologii. Obor ho však nebavil, školu opustil, chvíli se různě potloukal a nakonec začal studovat to, po čem toužil – umění. Ani uměleckou školu však Joop nedokončil. V roce 1970 vyhrál v návrhářské soutěži vyhlášené magazínem Constance všechny tři hlavní ceny a svět mu konečně začal naslouchat. Značku JOOP! založil roku 1978 a vykřičník přidal, aby ji odlišil od svého příjmení. Současná značka JOOP! nabízí především znamenité vůně pro ženy i muže, luxusní módu a doplňky. Mezi parfémy JOOP! najdete ovocná, svěží i sladká smyslná orientální dílka. Značka produkuje také deodoranty, vody po holení, sprchové gely a tělová mléka.

Nejvíce žádané parfémy značky JOOP!

Nejprodávanější jsou vůně JOOP! Homme (1989 pánská) a JOOP! Le Bain (1989 dámská), obě s dotekem sladkého Orientu. Následují dámské vůně JOOP! All about Eve (1996) a JOOP! Femme (1987). Úspěšnou kompozicí je také toaletní voda JOOP! Wow, květinově-ovocná dámská vůně z roku 2018, následovnice o rok starší pánské vůně stejného jména. Odráží femme fatale, ženu svobodného ducha. Její tváří se stala hollywoodská herečka Milla Jovovich a prezentaci obohatila také síla bílého pantera. Vyzkoušejte tuto svůdnou dvojici vůní se svým partnerem a uvidíte, jak jsou návykové, co díky nim dokážete a kým se stanete. Jednoduše JOOP! Wow!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest