JOOP! Femme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě JOOP! Femme

Vonným šperkem pro vzrušující večery i odrazem letní návštěvy tajemného Orientu je dámská toaletní voda JOOP! Femme. Ačkoli vstoupila na trh již v roce 1987, stále přitahuje nové uživatelky. Lahvička se žlutou vonnou tekutinou, ukrytá v temně modré krabičce, velmi ráda přistane i na vašem toaletním stolku. Obdarujte se tímto dechberoucím a zároveň cenově vlídným parfémem, protože neobyčejně rozzáří vaše zimní večery a ve společnosti vás uvede do samého středu. Zda zájemcům odtajníte jeho název, je pouze na vás…

JOOP! Femme: sytost indického santalu protkaná svěžestí bergamotu

Nadčasovou ambrově-dřevitou vůni JOOP! Femme otevírají aldehydy, koriandr a ovocné akordy v čele s bergamotem a citronem. V srdci vás naláká jasmín, pomerančový květ, růže a konvalinka; v základu cibetka, ambra, vanilka, tonka, pižmo, pačuli, dubový mech, santalové a cedrové dřevo. Nejsilněji se projevují aldehydy, jasmín, santal, ambra a cibetka. S toaletní vodou JOOP! Femme se snadno odvážíte ve svém umění svádění popojít o kus dál. Neváhejte a zvolte ji za svou vonnou společnici.

Legendární toaletní voda JOOP! Femme se musí umět nosit

Pozor na aplikaci toaletní vody JOOP! Femme. Je natolik silná, že by se vám z ní mohla zatočit hlava, a také okolí by mohlo trpět. Daleko více než nástřik na pulzní body pokožky se doporučuje vytvoření vonné mlhy v prostoru, kterou prostě projdete (se zavřenýma očima). I menší lahvička toaletní vody JOOP! Femme vám díky tomu vydrží dlouho. Vyrábí se také dárková kazeta JOOP! Femme s obsahem mini balení toaletní vody, sprchového gelu a tělového mléka. Je ideální na cesty – třeba na ples s přenocováním.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest