JOOP! Jump

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě JOOP! Jump

Dopřejte si aromaticko-fougerovou stálici mezi pánskými vonnými doplňky – toaletní vodu JOOP! Jump z roku 2005. Vaši pozornost upoutá už její jásavě modrý flakon, a co teprve řízné vonné složky: grapefruit, rozmarýn, kmín, koriandr, otočník, vetiver, tonkové boby a sexy pižmo. Všechny dohromady se postarají o neodolatelnou vonnou stopu na vaší prohřáté pokožce.

JOOP! Jump: vonná řada pro akční mladé muže

Kromě základní vůně JOOP! Jump je v řadě dostupný parfém JOOP! Jump Electric Heat (2009). Jeho vonný mix dává do popředí hořký pomeranč, kardamom, vodku a pačuli. Další doplněk s názvem JOOP! Jump Summer Temptation (2017) oslavuje kardamom, grapefruit, hořký pomeranč, pimento, skořici, růžový pepř, pačuli a vzácná dřeva.

Jak podpořit žádoucí sex-appeal

Klíčové jsou samozřejmě oblíbené vonné esence, záleží však i na efektivním nanášení parfému. Parfémy se aktivují teplem, proto je rozstřikujte na místa, kde můžete cítit srdeční tep. Patří mezi ně krk, zápěstí, vnitřní strana loktů nebo oblast pod koleny. Pokud chcete lehčí (denní) vůni, nastříkejte parfém do vzduchu, zhruba v úrovni hrudníku, a do vzniklého oparu vejděte. Naopak pro večerní aktivity klidně aplikujte vůně více. Řada JOOP! Jump vám dodá žádoucí sex-appeal od rána do pozdní noci.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest