JOOP! Homme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě JOOP! Homme

Originální, smyslná a mužná. Přesně taková je vonná kompozice produktů pánské řady JOOP! Homme, které si vás získají nejen oblíbenou toaletní vodou, ale také vodou po holení, sprchovým gelem, luxusní dárkovou sadou nebo deodorantem s rozprašovačem. Tato řada, pyšnící se nezaměnitelnou orientálně-fougérovou vonnou kompozicí, je vytvořena na míru sebevědomým mužům, kteří se nebojí vystoupit z davu.

Orientálně-fougérová vůně pro sebevědomé muže

Vlajkovou lodí této řady je vůně toaletní vody pro muže JOOP! Homme, která je plná kontrastů, díky nimž je jiskřivá a originální. První akordy vůně patří spojení svěžího aromatu citronu z oblasti Amalfi, bergamotu, mandarinky a květu pomerančovníku. Srdce patří nezaměnitelné vůni skořice společně s kardamomem, jemnou konvalinkou, jasmínem a otočníkem. Vonná kompozice se uzavírá vůní tonky, lahodnými tóny čerstvě rozkrojeného lusku vanilky, akordy santalového dřeva a aromatem pačuli.

O tom, že tato vůně zaznamenala u mužů obrovský úspěch, svědčí také skutečnost, že se dočkala svých pokračovatelek v podobě vůně parfémované vody pro muže JOOP! Homme Absolute a toaletní vody pro muže JOOP! Homme Wild.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest