JOOP! Le Bain

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě JOOP! Le Bain

Nechte se omámit působením hřejivé vanilky protkané svěžím ovocem! Ačkoli se dámská parfémovaná JOOP! Le Bain objevila již v roce 1989, stále má zástupy fanynek. A není divu – okouzlí vás atmosférou orientální pohádky a moderním pojetím vzrušující ženskosti, která je hlavním mottem parfémových příběhů už po tisíciletí. Možná v ní najdete přesně to, co jste hledala: dotek slunce na tváři i průnik přímo do srdce…

JOOP! Le Bain: nápaditá, rafinovaná řada

Tajemstvím dámské vonné kompozice JOOP! Le Bain je citron, bergamot, aldehydy, květ pomerančovníku, cedr, santal, konvalinka, jasmín, růže, pačuli, ambra, tonka, vanilka a pižmo. Mix těchto ingrediencí vytvoří na pokožce neodolatelnou stopu. Kromě parfémované vody může být vaše i tělové mléko, sprchový gel či dárková kazeta JOOP! Le Bain. Objednávejte JOOP! Le Bain spolu s dalšími vůněmi a kosmetikou u nás pohodlně online.

Přímo vanilková vonná koupel

Máte-li ráda propracované vanilkové vůně, určitě vyzkoušejte JOOP! Le Bain. Překvapí vás i její dlouhá trvanlivost, jak na pokožce, tak na oblečení z přírodních materiálů. „Šmarjá, já bych se v ní koupala!“ vystihuje trefně svůdné působení parfémované vody JOOP! Le Bain Sylva. „Moje parfémová sbírka je celkem slušná, ale Le Bain nesmí chybět. Poměr cena/kvalita je opravdu výborný,“ přidává se Leontyna. I mnoho dalších žen si parfémovanou vodu JOOP! Le Bain s doprovodnou kosmetikou pořizuje opakovaně, už po celá desetiletí. Budete se inspirovat?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest