Elizabeth Arden Statement Brow Gel

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Elizabeth Arden Statement Brow Gel

Šikovná úprava obočí přispívá k vizuálnímu zvětšení a zvýraznění očí. Vhodným tvarem a odstínem obočí lze dát obličeji žádoucí výraz: širší tváře zúžit, propadlé vyplnit… Váš nový vzhled s pečlivě nalíčeným obočím nezůstane bez povšimnutí! Vynikající dekorativní kosmetikou pro úpravu obočí je Elizabeth Arden Statement Brow Gel, k dispozici v několika atraktivních odstínech. Jistě vás nadchne i jeho výjimečná odolnost vůči rozmazání, potvrzená recenzemi uživatelek.

Elizabeth Arden Statement Brow Gel: líčidla na obočí ve stylu řasenky

Elizabeth Arden Statement Brow Gel vaše obočí v jediném kroku pročeše, definuje, vyplní i probarví. Působivé odstíny 01 Blonde, 02 Honey, 03 Brown a 04 Deep Brown umožňují volbu „na míru“ všem barevným typům. Vykouzlete si pár tahy této obočenky Elizabeth Arden přímo „instagramové“ obočí!

Oceňovaná dekorativní kosmetika od americké ikony Elizabeth Arden

Kořeny legendární americké značky Elizabeth Arden sahají do první třetiny 20. století. Elizabeth Arden (původně kanadská venkovanka Florence Nightingale Graham) tehdy založila úctyhodný sortiment tisíců produktů pleťové i dekorativní kosmetiky, v záplavě odstínů i typů. Mnohé z nich jsou na trhu dodnes. Řasenka na obočí Elizabeth Arden Statement Brow Gel patří k dlouhodobým bestsellerům značky. Její význam ještě stoupl se současným, Instagramem podpořeným zájmem dívek a žen o perfektně nalíčené obočí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest