Elizabeth Arden White Tea

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Elizabeth Arden White Tea

Málokterá dámská toaletní voda získala takovou oblibu jako Elizabeth Arden White Tea (2017) a její následovnice. Spojuje totiž čistotu a jednoduchost, jak ve vonném složení založeném na bílém čaji, tak v minimalistickém designu.

Elizabeth Arden White Tea: vychutnejte si kouzlo svěžesti bílého čaje

Základní vůni White Tea ohlašuje aroma kapradí, moře, šalvěje muškátové a tangerinky. Hlavní ingredienci, bílý čaj, naleznete ve střední vrstvě spolu s vůní bílého kosatce a maté. Vzrušující vonnou směs uzavírá božská ambra, tonkové boby, elegantní dřeva a rostlinné pižmo ambrette. Zahalte se do závoje neodolatelné svůdnosti s vůní Elizabeth Arden White Tea!

Získáte jednu z nejpopulárnějších vůní americké legendy Elizabeth Arden

Elizabeth Arden, proslulá podnikatelka, už před více 100 lety založila americký kosmetický průmysl. Její odkaz se prostřednictvím stejnojmenné značky Elizabeth Arden sebevědomě prosazuje i ve třetím tisíciletí. „Každá žena má právo být krásná,“ hlásala Elizabeth Arden a přinášela ženám inovativní kosmetiku spolu s pokyny k jejímu používání. Populární částí sortimentu kosmetické značky Elizabeth Arden jsou i parfémy, především z řad Green Tea, White Tea, 5th Avenue a Sunflowers. Mezi „čajové“ parfémy patří i toaletní voda Elizabeth Arden White Tea Wild Rose, White Tea Mandarin Blossom nebo White Tea Ginger Lily. Jistě vás potěší i doprovodná kosmetika White Tea v podobě parfémovaných tělových krémů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest