Elizabeth Arden Beauty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Elizabeth Arden Beauty

Parfémář Antoine Lie se zasloužil o nehynoucí slávu, když roku 2002 sestavil květinově-zelenou parfémovanou vodu Elizabeth Arden Beauty. Čerstvá zeleň, která se v ní snoubí s lotosem a rebarborou, zaručí, že bude uživatelka vždy působit romanticky a sympaticky. Ženskou rafinovanost vyjadřuje i reklamní tvář této vůně, kterou se stala herečka Catherine Zeta-Jones. Pokud si dopřejete symfonii linoucí se z flakonu Elizabeth Arden Beauty, bude vám od rána do večera do zpěvu!

Elizabeth Arden Beauty: květinově-zelený evergreen

Ve vonném složení parfémované vody Elizabeth Arden Beauty září bergamot, kosatec, květ rýže, zelený akord, zázvor, lotos, orchidej, lilie, rebarbora, ambra, santalové dřevo a pižmo. Tyto složky, uvolňující se postupně a v dokonalé harmonii, v každém okamžiku podtrhnou ženskost a sebevědomí své nositelky. Parfémovaná voda Elizabeth Arden Beauty je někdy dostupná také v podobě dárkové kazety, v níž ji doplňuje shodně provoněné tělové mléko. Díky němu se vám tato sexy vonná směs dostane doslova pod kůži.

Dle recenzí jedna z nejpovedenějších „ardenek“

Podle uživatelek je parfémovaná voda Elizabeth Arden Beauty v rámci značky jednou z nejpovedenějších. Údajně má lepší výdrž než řada 5th Avenue a také je zdrojem mnoha pánských komplimentů. Elegantní kompozice vám může připomenout 90. léta 20. století, od nichž však dovedně vytvořila most do 21. století. Obklopte se nadčasovou vůní Elizabeth Arden Beauty a vytvořte z ní třeba i svůj charakteristický vonný podpis.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest