Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Doplňky

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Doplňky

Očekáváte příchod nového člena rodiny? Nebo hledáte tip na dárek pro miminko? Při péči o kojence a batole se uplatní nejrůznější doplňky, které máte na tomto místě e-shopu pěkně pohromadě a za super ceny.

Od kojeneckých lahví přes dudlíky a hračky k batolecímu nádobí

Prohlédněte si v klidu domova moderní kojenecké lahve, savičky, dudlíky, bryndáky, chrastítka, kousátka a další hračky, potřeby k čištění a sterilizaci, látkové pleny, přebalovací podložky, zklidňující krémy na oblast plenek, batolecí nádobí… Seznamte se s jejich funkcemi, zejména bezpečnostními a hygienickými, a pak si zde rychlou objednávkou zajistěte vše potřebné. Při výběru se inspirujte i zajímavou nabídkou dárkových kazet pro nejmenší děti.

Proč upřednostnit dětské plastové doplňky bez BPA?

BPA neboli Bisfenol A je chemická látka používaná při výrobě některých plastů a pryskyřic. Tato látka může být uvolňována z plastových výrobků a mít potenciálně negativní vliv na zdraví, zejména v oblasti hormonálního systému. Proto se začaly preferovat produkty označené jako „bez BPA“, což znamená, že neobsahují tuto chemickou látku a jsou vyrobeny z bezpečnějších materiálů. Používání výrobků bez BPA se stalo populárním zejména v oblasti dětských potřeb. Spotřebitelé se stále více zajímají o bezpečnost, na což značky slyší a přinášejí produkty bez obsahu škodlivin včetně BPA. Výběr dětského plastového doplňku bez BPA může pomoci minimalizovat potenciální rizika spojená s vystavením této chemické látce a zajistit větší bezpečnost dítěti i celé rodině.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest