Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Přebalování

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přebalování

Novorozenci se během 24 hodin přebalují zhruba devětkrát a větší děti sedmkrát. Kromě nočního provozu by obecně dítě nemělo být v jedné plence déle než tři hodiny. Jak vidíte, přebalování je důležitou součástí péče o děťátko. Proto vyžaduje správné vybavení pro zajištění jeho celkového komfortu. Tato sekce soustřeďuje pečlivě vybrané produkty, které vám usnadní a zlepší proces přebalování.

Péče, ochrana a pohodlí v jednom

Vyberte si na jediném místě vše, co potřebujete pro komfortní a hygienické přebalování vašeho dítěte. Od hydratační a zklidňující kosmetiky proti opruzeninám přes hebké látkové pleny až po vysoce praktické jednorázové přebalovací podložky. S těmito produkty můžete mít jistotu, že vaše dítě získá maximální pohodlí, ochranu a čistotu při každém přebalování.

Přebalování opět s látkovými plenami?

V poslední době jsou opět na vzestupu látkové pleny. Vyhledávají je rodiče, kteří preferují přírodní a šetrné materiály, případně rodiče malých alergiků. Látkové pleny totiž přirozeně dýchají a minimalizují riziko podráždění pokožky. Jsou ekologicky šetrné, protože je lze prát a používat opakovaně. Navíc se skvěle přizpůsobí dětskému tělíčku, jemuž je v nich velmi příjemně. Mušelínové plenky v pastelových barvách však neslouží jen k přebalování, ale také jako přikrývky při kojení nebo podložky, takže určitě patří do výbavy každého novorozence.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest