Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Hračky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Hračky

Podpořte své dítě v objevování světa, nových slov a předmětů! Správně vybraná hračka se stane nenahraditelným kamarádem či pomůckou pro každé miminko či batole. Využijte naše tipy na kreativní hračky pro smyslový rozvoj a zábavu malých dobrodruhů.

Dětské hračky pro každou příležitost – od postýlky po autosedačku

Důležité zrakové i hmatové podněty přináší děťátku už od narození medvídek usínáček z příjemného a měkkého materiálu. Stejně tak veselá chrastítka s bezpečnými, jemně zaoblenými tvary. Vašeho potomka určitě zaujme i měkká pískací knížka, plná barevných ilustrací, vhodná také do koupele. Na cestách ho zabaví závěsné hračky podněcující více smyslů, určené na postýlku, kočárek, nosítko, houpačku i autosedačku. Vaší pozornosti by neměly ujít ani dětské senzorické míčky, hrací kostky, kousátka či kreativní hračky do vody. Populární je také kontrastní závěsné zrcátko obohacené interaktivními prvky, které stimulují vývoj dětské sluchové, zrakové a motorické koordinace. Jednoduše ho upevněte k postýlce a těšte se, že vaše dítě bude dlouho hodné.

Hračka 21. století a také luxusní dárek pro miminko – senzorická hrací deka

Chcete-li do rodiny, v níž přibylo miminko, donést něco luxusního, sáhněte po senzorické hrací dece, určené už pro novorozence. Díky ní se dítě bude učit a poznávat nové věci každým dnem. Tato moderní hračka motivuje k protahování a uchopování závěsných hraček, pomáhá zlepšovat zrak, sluch, hmat a motorické dovednosti. Deka obvykle umožňuje i zavěšení dalších hraček, takže zabaví vaše dítě na dlouhou dobu a doprovodí ho několika prvními roky života.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest