Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Krmení

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Krmení

Dětské krmení je jednou z nejdůležitějších a zároveň nejzábavnějších částí rodičovství. Když se váš malý zázrak připravuje na první sousto nebo začíná s přechodem na pevnou stravu, je důležité mít po ruce správné pomůcky, které toto dobrodružství usnadní a udělají z něj veselý a bezstarostný zážitek.

Od lahviček přes talíře a misky k praktickým zásobníkům

V oblasti dětského krmení určitě uplatníte kojenecké lahve, hrnečky a další nádoby na pití včetně čisticích kartáčků, savičky, rozmanité dětské talíře a misky, barevné a hravé dětské lžičky, termosky na teplé i studené nápoje…, ale i takové vychytávky jako silikonové bryndáky a zásobníky s víčkem k uchovávání mléka nebo pokrmů. Určitě si speciální nádobí a další potřeby pro krmení dětí pořiďte, protože díky důmyslným funkcím značně ulehčí celý proces a rozvinou dětské dovednosti při samostatném stolování. Navíc jsou velmi odolné, takže mnohdy poslouží i několika dětem za sebou. Většinu potřeb k dětskému krmení lze používat v myčce na nádobí a v mikrovlnné troubě.

Objevte bestsellery sekce Krmení a vyhněte se BPA

V sekci Krmení frčí termoska na dětské jídlo s objemem 300 ml, dětská sportovní láhev se slámkou či kojenecká láhev s technologií, která snižuje mísení mléka se vzduchem a tím předchází dětské kolikové bolesti břicha, nadměrnému říhání a hromadění plynů. Jistě si vyberete i z dalších typů kojeneckých lahví, pestrobarevného nádobí či silikonových bryndáků s praktickou kapsou, které stačí pouze omýt v teplé vodě. Moderní plastové výrobky pro děti se obejdou bez BPA, látky, která může potenciálně negativně ovlivnit zdraví, především v oblasti hormonálního systému.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest