Victoria´s Secret

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Victoria´s Secret

Ikonická, stylová a prestižní. Přesně taková je celosvětově proslulá a velmi úspěšná americká značka Victoria's Secret. Ta je od nepaměti spojována především s luxusním spodním prádlem, které si získalo srdce mnoha žen po celém světě. Ovšem zanedlouho po samotném založení této fenomenální značky bylo možné v její nabídce spatřit kromě sexy a kvalitního spodního prádla také první kosmetickou řadu. Ta přinášela především nejrůznější produkty v péči o tělo a tělové spreje. Tyto produkty nalezneme v nabídce značky Victoria's Secret i dnes. Některým produktům byla zachována jejich původní receptura, některé produkty prošly značnou inovací a některé nové byly do nabídky přidány. Jedno mají však nabízené kosmetické produkty značky Victoria's Secret stále společné. Mohou se pyšnit tou nejvyšší kvalitou a exkluzivitou, jakou lze od kosmetických produktů očekávat.

Vznik úspěšné značky Victoria's Secret

Historie značky se začala psát již v roce 1977 v San Franciscu. Důvod vzniku této značky byl velmi prostý – nepřehledné regály přeplněné neforemným spodním prádlem z nepříliš kvalitních materiálů. Právě tyto nepříliš lákavé módní kousky a nepříjemné pocity, že muži nejsou v obchodě se spodním prádlem vítáni, děsily jistého Roye Raymonda pokaždé, když chtěl své milované ženě Gaye koupit něco pěkného na sebe. Tato situace Royovi vrtala hlavou natolik, až ho napadla ta báječná myšlenka – otevřít stylový a především přehledný obchod, ve kterém by se při nákupech spodního prádla cítili skvěle jak ženy, tak i muži. Tento sen se mu bezpochyby splnil. Překrásné a voňavé obchody s přehledně vyrovnaným kvalitním zbožím jsou v dnešní době jedním z hlavních symbolů značky Victoria's Secret. A proč vlastně název Victoria's Secret? Kdo je tedy ta Victorie, po které Roy Raymond pojmenoval svou velkolepou značku? Nejedná se o nikoho jiného, než o samotnou bývalou britskou královnu. A proč Secret? V překladu toto slovo značí tajemství, a dokonale tak vystihuje fakt, že spodní prádlo bylo odjakživa tajemstvím, jenž je schované pod dalšími vrstvami oblečení. A i přesto, nebo možná spíše právě proto, je spodní prádlo tak moc důležité.

Toaletní vody a tělová mléka Victoria's Secret

Jak už bylo výše zmíněno, ačkoliv si pod pojmem Victoria's Secret většina představí převážně něžné a smyslné kousky spodního prádla, které v 90. letech proslavily reklamy a módní přehlídky plné nádherných supermodelek, tato značka nabízí také vysoce kvalitní a oslnivou tělovou kosmetiku a skvostné vůně. Exkluzivní vůně a parfémy značky Victoria’s Secret perfektně doplňují luxusní image značky. Jedná se o velice ženské a smyslné vůně, které dokáží být zároveň také jemné a něžné a jindy zase sladce vášnivé až škádlivé. Ať už ovšem sáhnete po jakémkoliv vonném tónu, vždy se jedná o originál, jenž z vás udělá sexy a neodolatelného anděla. Luxusní vůně a péči značky Victoria’s Secret si rovněž můžete vychutnat také v podobě sprchových gelů a tělových mlék, které nádherně provoní vaši pokožku a zároveň ji hýčkají. Ať už sáhnete po čemkoliv, nějaký ten kosmetický produkt byste si z dílny Victoria's Secret měly rozhodně pořídit. Jedná se o symbol luxusu, který si bezpochyby zaslouží každá žena.

Pořiďte si jeden z kosmetických produktů značky Victoria's Secret a proměňte se i vy ve svůdného andílka, který nenechá žádného muže chladným.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest