Victoria´s Secret Velvet Petals

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Victoria´s Secret Velvet Petals

Chcete co nejvíce potěšit své smysly? Zde na vás čeká romantická, velmi ženská vonná řada Victoria's Secret Velvet Petals. Zahrnuje sérii tělových sprejů, s nimiž skvěle souzní třpytivé tělové mléko nebo výživné mléko na ruce a tělo. Jednotlivé tělové spreje z řady Victoria's Secret Velvet Petals jsou mírně odlišné, ale vždy v nich vyniká aroma sametových okvětních lístků propojené se smyslným pižmem. Vaši ženskost podtrhne i něžně růžový design těchto vůní a doprovodné kosmetiky.

Victoria's Secret Velvet Petals: dokonalá kombinace květin a pižma

Řadu proslavila vůně tělového spreje Victoria's Secret Velvet Petals (2019) s nostalgickými květinovými a mandlovými vonnými akordy. O vaši pozornost se uchází také tělový sprej Velvet Petals La Creme (2020), charakteristický bílým santalovým dřevem a bílými květy rozkvétajícími před setměním. Jejich svůdné aroma ještě posiluje sametový a krémový vonný akord. Provoňujte a osvěžujte své tělo touto mlhou celou letní sezónu!

Jeden z bestsellerů značky Victoria's Secret

Vůně legendární americké značky Victoria's Secret jsou ideální k vrstvení. Přepychové vonné doplňky a péči značky Victoria’s Secret si můžete dopřát také ve formě sprchových gelů a tělových mlék, které vedle svůdného provonění pokožku rovněž čistí a hýčkají. Vonná řada Velvet Petals se hned po svém uvedení zařadila k bestsellerům značky Victoria's Secret – tělovým sprejům Pure Seduction, Romantic, Coconut Passion, Temptation či Ambre Romance.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest