Versace Vanitas

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Versace Vanitas

Velkou událostí roku 2011 se stalo uvedení italské parfémované vody Vanitas, zdařilého díla renomované značky Versace a parfémářky Dory Baghriche. Propagovala ji tehdy ještě mladičká americká modelka Lindsey Wixson. Vonné kompozici Versace Vanitas vládne intenzivní, sladká vůně sněhobílých květů tiaré, typických pro ostrov lásky Tahiti. Rafinovaně se tu s ní proplétá svěží citrusové a elegantní dřevité aroma. Tyto nadčasové vonné ingredience spolu s propracovaným designem značky Versace stojí za tím, že je vůně Vanitas nepřetržitě žádaná po celém světě.

Versace Vanitas: ztělesnění ženské svůdnosti

Dopřejte si i vy vonný klenot ve flakonku zpodobňujícím odhalené ženské rameno. Zářivou a svěží vonnou kompozici Versace Vanitas naplňují tóny limetky, květin tiaré a frézie, smyslných tonkových bobů a jemného virginského cedrového dřeva. Trvanlivou, nevtíravou vůni Vanitas lze nosit celoročně, ale nejlépe se rozvíjí za jarních dnů, podobně jako aroma v přírodě právě rozkvétajících květin. Parfémovaná voda Versace Vanitas je pro řadu dam královnou vonné sbírky. Stane se i vaší favoritkou…?

Náš tip: počíhejte si na dárkovou kazetu Versace

Italská přepychová značka Versace je vyhlášená také svými dárkovými kazetami. Rovněž populární vůně Versace Vanitas přichází na trh v atraktivních setech, doplněná pečující kosmetikou nebo třeba toaletní taštičkou. Bývá také součástí sérií miniaturních parfémů značky Versace. Mezi parfémovými bestsellery Versace pro ženy figurují ještě kompozice Bright Crystal, Crystal Noir, Versense, Eros Pour Femme či Yellow Diamond Intense. Zapátrat v sortimentu této uznávané značky se rozhodně vyplatí, ať už chcete udělat radost sobě, či blízké ženě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest