Versace

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Versace

Italská módní značka Versace vznikla roku 1978 v Miláně a okamžitě se vyšvihla na vrchol celosvětové popularity. Dnes je Versace jednou z předních luxusních značek s rozsáhlou nabídkou – od haute couture módy přes famózní parfémy, kosmetiku, šperky a brýle až po nábytek. Originální parfémy Versace k vám domů přinesou kus Itálie: jsou výrazné, sexy, blyštivé a vzbuzují pozornost okolí. S obsahem souzní i flakony s ikonickým znakem Versace, hlavou Medúzy. Dámské a pánské parfémy Versace zahrnují nepřeberné množství poutavých vonných esencí a hodí se pro každou příležitost.

Versace: značka s pravým italským temperamentem

Značku Versace založil znamenitý italský návrhář Gianni Versace (1946–1997), jehož modely charakterizovala výstřednost, nespoutanost a silný erotický náboj. Dokonale propojil svět módy s hudbou a uměním. Oděvy značky Versace vyhledávala princezna Diana, Madonna, Naomi Campbell, Elton John, Halle Berry či Lady Gaga. Po tragické smrti Versaceho se stala úspěšnou kreativní ředitelkou firmy jeho sestra Donatella Versace (ročník 1955). Roku 2002 byli Gianni a Donatella ocenění za mimořádný přínos světové módě, díky expozici s oblečením značky Versace v historickém londýnském muzeu Victoria a Albert. Velká poptávka po zboží Versace je v současnosti v Asii, zejména v Číně.

Která vůně značky Versace se stane tou vaší?

Možná vás osloví hned prvotina, vůně Gianni Versace for Women, která vstoupila na trh v roce 1981. Nápadná vůně pro denní i noční využití je toaletní voda Versace Eros Pour Femme (2016). Připomíná, že i boha lásky Erose svedla žena, svůdná a až k smrti krásná. Žhavou Italku ve vás probudí parfémovaná voda Versace Pour Femme Dylan Blue s flakonem v barvě Středozemního moře. „Dylan Blue Pour Femme je mou poctou ženskosti. Vytvořila jsem intenzivní a rafinovanou vůni pro ženu, která si je vědoma své moci,“ uvedla Donatella Versace roku 2017 v rámci kampaně. Mimochodem, pánská kompozice Dylan Blue vznikla už o rok dříve a má vynikající recenze, stejně jako vůně Versace Pour Homme z roku 2008. Zajímavé jsou i rozsáhlé kolekce vůní Versace Jeans nebo Versus. Dopřejte si také u vás doma parfémy značky Versace – vždy plné života, energie a sex-appealu!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest