Versace Dreamer

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Versace Dreamer

Vonná řada Versace Dreamer dokonale souzní s mužem, který se neváhá pustit do naplňování i těch nejodvážnějších snů. Celoroční vonný doplněk Versace Dreamer všestranně podporuje eleganci: uchvátí vás mixem vonných ingrediencí i atraktivním flakonem, těžícím z klasického antického umění. Značku Versace charakterizuje pravý italský temperament už od jejího založení v roce 1978. Dnes má za sebou řadu vydařených děl, jak v oblasti módy a módních doplňků, tak parfémů či třeba nábytku. Na tomto místě se o vaši pozornost uchází vonná řada Versace Dreamer, plná života, energie a smělosti.

Versace Dreamer: dvě verze sexy vůně tabáku a mužných květin

Originální toaletní voda Versace Dreamer vznikla již v roce 1996. V úvodu nabízí levanduli, šalvěj a mandarinku, v srdci tabák, růži, karafiát a pelargonii, v základu tonku, jedli, vetiver a cedr. Jemnější verze vůně Versace Dreamer přišla na světové trhy v roce 2010. V jejím lákavém složení se ukrývá jalovec, estragon, pelyněk, kosatec, lilie, len, ambra a tabákový květ. I přes modernizaci je to stále tatáž vůně Versace Dreamer se svým nenapodobitelným kouzlem.

Reprezentativní dárkové sety – na Vánoce i k jiným příležitostem

Populární pánská vonná řada Versace Dreamer přichází na trh také v dárkových kazetách, vítaných především před Vánoci. V jedné z variant je obsažena toaletní voda, pěnivý mycí gel na tělo i vlasy a voda po holení. Dalším dárkovým setem, zahrnujícím kompozici Versace Dreamer, mohou být miniatury pánských parfémů Versace. Kolekce vůní a kosmetiky značky Versace jsou velmi žádané i pro jejich reprezentativní balení. S ním opravdu obdarovanému projevíte úctu. Sledujte naši aktuální nabídku v kategorii pánských dárkových kazet Versace.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest