Versace Man

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Versace Man

Versace Man je trvale populární vonná řada pro vaši každodenní svěžest, sebejistotu a dobrou náladu. Založila ji dřevitě-kořeněná vůně Versace Man, uvedená roku 2003, využívající pepř, anděliku, neroli, bergamot, šafrán, kardamom, tabák, ambru, kašmírové dřevo a labdanum.

Versace Man: přímo gejzír lákavého osvěžení!

Největší přízni se však těší toaletní voda Versace Man Eau Fraiche (2006) od parfémáře Oliviera Crespa. Na rozdíl od předchozí orientálně-tabákové vůně má letní středomořský charakter. Otevírá ji citron, kardamom, bergamot, brazilské růžové dřevo a karambola. Srdce přináší svěží cedrové, šalvějové, estragonové a pikantní pepřové vonné noty. V základu se vyjímá ambra, pižmo, javor, šafrán a vzácné dřevo.

Eau Fraiche je skutečně jemná vůně, vhodná zejména k aplikaci na oblečení, protože z pokožky brzy vyprchá. Eau de Fraiche se svým obsahem 1–3 % vonných ingrediencí blíží kolínské a toaletní vodě (Eau de Cologne 3–5 %, Eau de Toilette 4–8 %).

Nákupní rádce: jak dlouho vydrží Versace Man Eau Fraiche?

EdT Versace Man Eau Fraiche se vyrábí ve velikostech od 5 do 200 ml. Můžete si tak najednou pořídit velké balení na doma i menší do kapsy, tašky, batohu, auta, šuplíku v kanceláři… Jedním zmáčknutím rozprašovače spotřebujete asi tak 0,1 ml obsahu toaletní vody. Při aplikaci jednou denně na tři místa vydrží balení 30 ml asi 100 dní, 50 ml asi 166 dní a 100 ml přibližně 333 dní. Přičemž otevřený vonný doplněk se má spotřebovat do 6 až 12 měsíců. Ve větších rodinách se rychle ztratí i 200 ml vůně Versace Man Eau Fraiche, kterou, jak jsme zjistili, si s oblibou dopřávají i ženy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest