Versace L´Homme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Versace L´Homme

Mezi nejlepšími parfémy všech dob jasně září i pánská toaletní voda Versace L'Homme z 80. let 20. století. Tento dřevitý chypre doplněk, protkaný animálními vonnými notami kůže, může vytvořit váš charakteristický vonný podpis. Jeden z uživatelů popisuje ideální způsob aplikace toaletní vody Versace L'Homme: „Rozstříkejte ji do vzduchu a následně projděte tímto obláčkem.“ Vůně Versace L'Homme je prohřívající, proto vynikne v chladnějším počasí od podzimu do jara.

Versace L'Homme: řada s aromatem sexy kůže pro sebevědomého muže

Parfémář Roger Pellegrino obsadil do hlavní role vonné kompozice Versace L'Homme citron, bazalku, karafiát, skořici, kůži a dubový mech. K tomu přidal nádech svěží zeleně, santalu, růže, cedru, jasmínu, pižma, vanilky, ambry i tonky. Výsledný mix vytváří na prokrvených místech pokožky erotizující stopu ve stylu staré dobré školy. Pokud se už ve světě parfémů pohybujete déle a umíte ocenit propracované dílo, určitě vyzkoušejte klasiku Versace L'Homme.

Nechcete splývat se svým okolím? Pořiďte si parfémový kousek plný italské vášně!

Versace, módní značka s pravým italským temperamentem, vznikla roku 1978 v Miláně a okamžitě se prosadila. Dnes ji vystihují luxusní parfémy, kosmetika, šperky, brýle i stylový nábytek. Nadčasový parfém jako Versace L'Homme je intenzivní, blyštivý a přitahující pozornost, proto by si ho měl dopřát člověk, který chce vystoupit z davu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest